fbpx

Užduok klausimą treneriui

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė

BOOTY LIFT, ABS BURNER TRENIRUOČIŲ TRENERĖ
Gimimo metai: 1992 m.

Ūgis: 167 cm.

Svoris: 58 kg.

Batų dydis: 37

Akių spalva: žalia.

Bicepso/tricepso apimtis: 27 cm.


  • VGTU Kūrybinės Industrijos, komunikacijos bakalauras
  • Oficialus tarptautinis DELF B2 prancūzų kalbos diplomas išduodamas Prancūzijos Švietimo ministerijos
  • Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas
  • Fitneso mokymo centras „Aeromix“ (Basics of Step. Certificate of Group Fitness sessions)
  • Fitneso mokymo centras „Aeromix“ (Basics of Power. Certificate of Group Fitness sessions)
  • Fitneso mokymo centras „Aeromix“ (Basics of Aeroclassic. Certificate of Group Fitness sessions)
  • Fitneso mokymo centras „Aeromix“ (Basics of Pilates. Certificate of Group Fitness sessions)

Kiek laiko sportuoji?
Apie 12 metų. Vaikystėje ilgą laiką lankiau sportinius šokius. Paauglystėje pradėjau žaisti miesto jaunučių tinklinio komandoje. Studijų metu visą laiką aktyviai sportavau, pamėgau funkcines ir jėgos treniruotes, pamilau bėgimą. Savaitgaliais, kelionių, poilsio metu taip pat renkuosi aktyvų laisvalaikį – dviračiai, riedučiai, tinklinis, kalnuose snowboard‘as, naujas atradimas man – irklentės!

Kas įkvėpė sportuoti?

Noras tobulėti, būti geresne nei buvau vakar, puikiai jaustis, meilė judėjimui. Tas nuostabus jausmas po sporto, kuomet atrodo, kad gali viską! Tada išsiskiria laimės hormonai, užsi‘boost‘ini nuotaiką, pamiršti kasdienes problemas, galva prisipildo daug naujų idėjų.

Kuo vaikystėje svajojai būti užaugusi?

Ledų pardavėja, šokėja arba mokytoja 🙂

Kodėl tapai trenere?

Norėjau dirbti mylimą darbą, į kurį eičiau su šypsena, ir kad pirmadienis taptų gera diena. Stengiuosi gyvenime daryti tai, kas daro mane laimingą, ir duoti kažką gero kitiems – pakelti nuotaiką, suteikti energijos, būti kažkam įkvėpimu, pagalba sustiprinti kūną, auginti pasitikėjimą savimi ir taip gerinti gyvenimo kokybę.

Kas motyvuoja keltis anksti rytą ir plušėti iki vėlyvo vakaro?

Suvokimas, kad kiekviena išaušusi diena – tai nauja galimybė. Galimybė pildyti savo svajones, siekti tikslų ir padėti tai daryti kitiems. Žinojimas, kad vakare padėkosiu sau, jog laiko nešvaistau veltui, kad darau tai, ką myliu, kuo tikiu ir kas yra prasminga veikla.

Mėgstamiausias pratimas, kurį gali kartoti ir kartoti?

Visi preso pratimai – everyday is ABS day! 😀

Silpniausia tavo kūno vieta?

Nugara.

Kaip save matai po penkerių metų?

Toliau dirbančią mylimą darbą, stipriai patobulėjusią, laimingą, keliaujančią, išpildžiusią kelias dideles savo svajones, įkvepiančią kitus tobulėti, siekti savo svajonių, būti geresniais ir stipresniais.

Ar turi mėgstamiausią sportininką?

Žaviuosi visais, kurie tiki savimi, žino, kad jų galimybės neribotos, o ribos – tik galvoje, sunkiai dirba ir siekia savo tikslų. Nesvarbu, ką darai, svarbu, tai daryti su aistra ir nuoširdžiai dėl to dirbti, nes tas darbas ne tik stiprina kūną, bet ir ugdo asmenybę, padeda sužinoti daugiau dalykų apie save. Ir tas darbas atsiperka su kaupu!

Dažniausiai tavo vartojama frazė

Dirbam dėl savęs!

Gyvenimo credo

Būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje.

Kodėl GET FIT?

Pirmiausia, tai mane visada žavėjo GET FIT suteikiama galimybė sportuoti gamtos apsupty – Vingio parke. Man ši vieta - kaip atskira respublika Vilniuje, oazė dykumoje. Nors gyvenu mieste, aš pati esu gamtos vaikas, man kartais reikia ištrūkti į mišką, kalnus, pabūti prie upės ar vandenyno, pabėgti ir pabūti su savimi, nurimti nuo miesto tempo. O kita priežastis ta, jog tikiu, kad žmogus per kelias sekundes intuityviai nusprendžia, ar jam patinka kažkas, ar ne. Aš tai vadinu širdies balsu. Panašiai man ir su GET FIT buvo – atėjau ir pajutau – taip, čia gera. O širdies aš stengiuosi klausyti 🙂

Patarimas sportuojantiesiems

Nesustoti, kai labai sunku. Tik tada prasideda svarbiausia kova – su savimi. Kai atrodo, kad daugiau jau negali, gali dar bent tiek, kiek jau padarei. Galioja ne tik sporte, gyvenime taip pat 🙂

Treniruotės kaina: nuo 20 €, mažoms grupėms (iki 4 asmenų) taikomos nuolaidos.