Sveikas vaikas – visų tėvų svajonė ir tikslas. Ar vaikas toks užaugs, priklauso tik nuo suaugusiųjų, kokios sąlygos vaikui augti bus sudarytos. GET FIT siūlo ne tik treniruotes suaugusiesiems, bet mamoms bei vaikams.Vaikų treniruotėse naudojamas įvairus sportinis inventorius, todėl vaikams treniruotės nepabos. Metų metus kartojamos nuobodžios sportinės pramankštos trenerių dėka, pakeistos į šiuolaikiškus, linksmesnius ir daugiau naudos duodančius sportinius žaidimus ir estafetes. Treniruotės ugdo vaiko jėgą, ištvermę, greitumą, koordinaciją, lankstumą, gebėjimą greitai priimti sprendimą. Mažieji atletai sporto dėka sustiprins ne tik kūną, tačiau ir charakterį! Pirmąją treniruotę kviečiame išmėginti nemokamai.

Mažieji atletai


Bendrojo fizinio lavinimo treniruotės vaikams. Treniruočių metu atliekami gimnastikos, jogos, kvėpavimo, grūdinimo pratimai. Treniruotės paįvairinamos žaidimais bei estafetėmis. Dėmesys skiriamas vaikų ištvermei ugdyti, kūnui grūdinti.

Antradieniais 16:00 / Ketvirtadieniais 16:00
Vaikų treniruočių abonemento kaina – 59€/mėn.

   

   

c 50-60 min.

Treniruotė tinkama 9-12 metų vaikams.
Trenerė: Milita Norkutė

Treniruotė mamoms


Treniruotė, kurios metu atliekami įvairūs, visiems tinkami pratimai, tačiau ypač pritaikyti neseniai gimdžiusioms ar dar maitinančioms moterims. Dirbama su savo kūno svoriu ir papildoma įranga. Dėmesys skiriamas visam kūnui stiprinti, bendram fiziniam lavinimui. Treniruotės metu vaikas būna šalia mamos, žaidžia su kitais vaikais.

    

   

c45-60 min.

Treniruotė tinkama mamoms su mažais vaikais.
Trenerė: Madlena Tevdoradzė
 

Tvarkaraštis→

Registruotis→

– jėga

– ištvermė