GET FIT nariams - partnerių nuolaidos! Su GET FIT sporto akademijos nario kortele gaukite išskirtinius pasiūlymus sporto prekėms, sporto įrangai, maisto papildams, sveikatos ir grožio  paslaugoms!

Sporto prekės

Logotipas

WINNER SPORT - sporto prekių parduotuvė, siūlanti itin platų asortimentą: drabužiai, turizmo prekės, dviračiai, treniruokliai, bokso inventorius ir kita . Daugiau informacijos rasite čia>>.

Su GET FIT sporto akademijos nario kortele naujai kolekcijai taikoma - 20% nuolaida. Kitoms prekėms - 10%.

sportuokwww

Sportuok.lt - internetinė parduotuvė, kurioje rasite naujausius ir populiariausiems sporto ir laisvalaikio užsiėmimams reikalingus įrenginius, prietaisus ir pan. gaminius. Daugiau informacijos rasite čia>>.

Su GET FIT sporto akademijos nario kortele gaunate 10% nuolaidos kodą, kuris galioja visam sportuok.lt asortimentui internete. Nuolaidos kodas yra  GET FIT sporto akademijos ID kortelės numeris - jį reikia įrašyti ketvirtajame apsipirkimo žingsnyje - užsakymo santraukoje.

Maisto papildai

papildu pasaulis

Papildų pasaulis siūlo maisto papildus, vitaminus, taip pat  sporto aprangą ir su ja susijusius aksesuarus. Daugiau informacijos rasite čia>>.

Su GET FIT sporto akademijos nario kortele taikoma - 20% nuolaida.

Grožiui ir sveikatai

nidoskopos_Resize

Po sporto rekomenduojame atgauti jėgas ir pasilepinti įvairiais kūno masažais masažo namuose Nidos Kopos.  Daugiau informacijos rasite čia>>.

Su GET FIT sporto akademijos nario kortele taikoma - 20% nuolaida visoms paslaugoms.