NIKE training club

NTC yra treniruočių grupė, įkvėpimą semianti iš profesionalaus sporto, kurią adaptuoti padeda pasaulinės šlovės susilaukę atletai, pritaikę savo patirtį ir metodiką, kartu su Nike Master treneriais ir Nike Performance Council komanda. Tai skatina pradėti sportuoti tikslingai, vertinti poilsį ar reabilitaciją treniruočių procese. Svarbu ne kiek laiko tu sportuoji – svarbu sportavimo kokybė ir sporto bei poilsio balansas.

NTC TRENIRUOTĖS

NTC MOBILUMAS

 

Paskirtis: pagerinti paslankumą, stabilumą ir lankstumą – padeda greičiau reabilituotis

Tinka: pradedantiesiems, pažengusiems

NTC MOBILUMO treniruotės yra vidutės apkrovos, sukoncentruotos į kūno judesių, lankstumo ir stabilumo tobulinimą. Šių treniruočių tikslas yra išmokyti atletus atlikti tinkamus pratimus, padėsiančius geriau jaustis ir judėti. Mobilumo treniruotė pagerina judesius, pojūčius ir padeda reabilituotis atliekant minkštųjų audinių pratimų kombinacijas ir statinius-dinaminius tempimus su skirtinga įranga (svoriai, roll’ai, elastinės juostos ir kita) ir tavo kūno svoriu. Taip užtikrinami geri rezultatai ir sumažinama traumų rizika. Ši treniruotė neturi būti varginanti ir intensyvi, jos tikslas yra padėti sportuojantiems greičiau reabilituotis ir pasiruošti būsimoms treniruotėms.

NTC IŠTVERMĖ

 

Paskirtis: Viso kūno lavinimas

Tinka: pradedantiesiems ir pažengusiems

NTC IŠTVERMĖS treniruotės koncentruojasi į viso kūno lavinimą, įtraukiant daugiau bėgimo pratimų, šuolių, reakcijos ir judėjimo visomis kryptimis. Išlaikyk aukštą širdies ritmą ir nesustok, taip pagerinsi savo pajėgumą sportuoti aukštesniu lygiu ir tai daryti ilgesnį laiko tarpą. Šios treniruotės yra panašios į HIIT aukšto intensyvumo treniruotes arba, priklausomai nuo treniruočių tikslo, į klasikines intervalines treniruotes. Šioje treniruotėje apstu sporto šakų įkvėptų pratimų ir darbo su partneriu, supinant darbo ir poilsio režimus. Kiekvienas atletas pasirenka savo tempą, o pratimų modifikacijas pateiks jūsų treneris.

Jei tai yra tavo pirmoji IŠTVERMĖS treniruotė, prašome apie tai pranešti treneriui prieš treniruotę.

NTC JĖGA

Paskirtis: Jėgos stiprinimas

Tinka: pradedantiesiems ir pažengusiems

NTC JĖGOS treniruotės yra skirtos viso kūno lavinimui, dirbant individualiai, su partneriu ar komanda. Treniruočių tikslas yra suteikti tinkamą viso kūno pasirengimą. JĖGOS treniruotės koncentruojasi į retesnį pratimų kartojimą ir didesnį svorį – drauge tai užtikrina kūno tvirtumą kasdieniniame gyvenime. Sustiprėk ir užsiaugink raumenis atlikdamas pasipriešinimo, darbo su kūno svoriu ir darbo su partneriu pratimus. Šios treniruotės būna nuo vidutinio intensyvumo iki aukšto intensyvumo, svarbu skirti vienodą dėmesį svorių kėlimui ir judėjimui tarpuose. Treniruotė dažniausiai vyksta rato principu, bet vyksta ir reguliarios grupės formatu.

TRENERIAI IR TVARKARAŠTIS

Milita Norkutė

Milita Norkutė

 

Pirmadienis 12:00 / 17:00

Antradienis 19:00

Trečiadienis 12:00 / 17:00

Ketvirtadienis 18:00

Penktadienis 17:30

Šeštadienis 10:00

Sekmadienis 10:00

Liutauras Kasparavičius

Liutauras Kasparavičius

NTC IŠŠŪKIS: NESUSTABDOMA JĖGA

NTC iššūkio tikslas sportuoti daugiau ir stipriau, tad suplanuok savo savaitę taip, kad pavyktų apsilankyti bent 3-4 NTC treniruotėse. Taip pat suplanuok savo savaitės treniruotes taip, kad pavyktų apsilankyti visų trijų tipų NTC treniruotėse ENDURANCE, STRENGTH, MOBILITY. Rink taškus ir atsiimk NIKE prizus!